HAKKIMIZDA

1979 yılında ANKARA da kurulan KŞ İNŞAAT, inşaat sektörüne önce inşaat malzemesi  tedarikçisi şeklinde başlamış olup ilerleyen yıllarda müteahhitlik hizmetleriyle sektörde yerini almıştır.  KŞ İnşaat 2005 yılında inşaat sektöründeki  faaliyetlerinin yanına, önce bayilik alarak başladığı Alüminyum Doğrama ve Katlanabilir Cam Sistemleri sektörüne  2008 yılından itibaren  imalatçı firma PRİZMA CAM SİSTEMLERİ olarak devam etmiştir. Prizma Cam Sistemleri yurt içi ve yurt dışı bayilikleri ile imalatçı firma olarak sektörde önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.   
 

Prizma Cam Sistemleri  kurulduğu  günden bugüne; Kullandığı Alüminyum profil, aksesuarlar ve cam kalitesi olarak Toplam Kalite sertifikalı üreticileri seçmiş, işinde uzman imalat, montaj ve bayi personeliyle çalışmayı  ilke edinmiş, bu doğrultuda binlerce müşterisine cam balkon, kış bahçesi, teras kapama,  vitrin sistemleri; üretimini ve de montajını yapmıştır.
 

 Prizma Cam Sistemleri her zaman; müşteri tercihlerine uygun, uzun yıllar kullanılabilir, dayanıklı kaliteli, ekonomik, ürünler üretip kapatılması yapılacak alana montaja  düzgün ürünler seçmiştir.
 

Uzun yıllardan gelen inşaat sektörü bilgi birikimi, tecrübeli ve titiz personeli, programlı çalışma sistemiyle Prizma Cam Sistemleri  müşteri memnuniyetini baz alarak kapatılacak alanlarda müşteri tercihlerinin ön planda olduğu çözümler sunmuştur.
 

Gelecekte inşaat sektörüne bağlı  Alüminyum doğrama ve Cam Sistemleri  sektöründe kalıcı olmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen, bu doğrultuda imalat ve montajda yeni ürün araştırması yapan, sürekli kendisini yenileyen, personelini eğiten Prizma Cam Sistemleri , her zaman ileri olmayı hedeflemiştir.
 

Bu doğrultuda firmamızı tercih eden, ilerlememizde kilometre taşı olan değerli müşterilerimiz başta olmak üzere, bayilerimiz ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü borç bilir saygılar sunarız.  


PRİZMA CAM BALKON SİSTEMLERİ

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ


Tel: +90 312 395 75 00
E-Mail: info@prizmacambalkon.com
Rüzgarlı Cad. 16/81 Ulus / ANKARA / TÜRKİYE


Şirket Profili Prizma & Life Style Üretim Hikayesi World Of Prizma Teklif İste İletişimcopyright © prizmacambalkon.com

SeoNet