Diğer Hizmetlerimiz | Prizma Cam Balkon

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ
Cam Balkon Hakkında, Prizma  cam balkon, cam balkon ankara
Cam Balkon Hakkında
Cam Balkon Teknik Özellikleri, Prizma  cam balkon, cam balkon ankara
Cam Balkon Teknik Özellikleri
Isıcamlı Cam Balkon, Prizma  cam balkon, cam balkon ankara
Isıcamlı Cam Balkon
Diğer Hizmetlerimiz, Prizma  cam balkon, cam balkon ankara
Diğer Hizmetlerimiz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

CAFE TERAS KAPAMA

Cam balkon sistemlerinin Balkonlardan sonra en çok uygulandığı yerler cafe-restaurant ve teraslardır. 

Cam balkon sistemleri sayesinde cafe ve restaurant sahipleri mekanlarını genişleterek daha fazla müşteriye hitap edebilmekte , sistemde dikey kayıtlar kullanılmadığı için mekanların içi ve dışı bir bütün haline getirilebilmektedir.

PVC ,AHŞAP VE ALÜMİNYUM dan yapılan doğrama sistemlerinde dikey kayıt kullanılması , alan daraltması ve bunun gibi olumsuz koşullardan firma sahiplerini kurtarması cam balkon sistemini cafe ve restaurantlarda tercih edilen bir ürün haline getirmektedir.  

Teras ve Villa sahipleri kullandığımız cam balkon sistemleri sayesinde atıl ve boş alanları değerlendirmekte bu alanları gerekirse kış bahçesi şeklinde kullanabilmektedir. 

VERANDA VE KIŞ BAHÇESİ
1. Yaz kış bahçe keyfi yaşabilirsiniz...
2. Panoramik görüntü sağlar...
3. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz yeni bir yaşan alanı sağlar.
4. Estetik ve kolay kullanımı ile temizliği kolaydır.
 

ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE OFİS BÖLMESİ

Alüminyum Doğrama Sistemlerinde 3mm – 4mm et kalınlığında alüminyum profil kullanılır. Kullanılan cam standart normal cam olup isteğe bağlı temperli cam olarakta yaplabilir.

 6mm – 8 mm kalınlığındadır. Alüminyum doğrama ile yapılan sabit sistemde; profiller ve cam arasına antibakteriyel silikon ve conta  uygulaması ile izolasyon sağlanır. Alüminyum doğrama ve camlarda istenilen renklerde uygulama yapılabilir.

Ofis Bölmesi; Ofis bölmesi yapılırken bölmeler arası alüminyum doğrama sistemi, kapılara da müşterilerimizin tercihine göre alüminyum kapı veya cam kapı uygulaması yapılabilir.

Cam kapı uygulamasında 2 farklı tipte uygulama yapılabilir; 1- Paraduş menteşeli cam kapı ve 2- Pompa sistemli cam kapı.

Uygulama yapılan tüm kapılarda müşteri tercihine göre kilit sistemide yapılabilir.

 

SÜRME SİSTEM

Cambalkon Sürme Sistemde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında olup temperli (güçlendirilmiş) ve rodajlı camlardır. Cam genişlikleri balkondan balkona farklılık göstermekte olup genellikle her bir kanat ölçüsün de  50 cm ile 110 cm arasında cam kullanılmaktadır. Camlar standartta şeffaftır. Özel projelerde istenildiği taktirde renkli cam uygulaması yapılmaktadır. Cambalkon Sürme Sisteminde kullanılan Alüminyum profil genişliği  11,5cm dir. Cam kanatlar arasında Alüminyum fitil uygulaması yapılır.

 

Yalıtımlı Sürme Sistem

Cambalkon Sürme Sistemde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında olup temperli (güçlendirilmiş) ve rodajlı camlardır. Cam genişlikleri balkondan balkona farklılık göstermekte olup genellikle her bir kanat ölçüsün de 50 cm ile 110 cm arasında cam kullanılmaktadır. Camlar standartta şeffaftır. Özel projelerde istenildiği taktirde renkli cam uygulaması yapılmaktadır. Cambalkon yalıtımlı sürme sisteminin normal sürmeden farkı cam kanatları arasında yalıtımlı alüminyum profil uygulamasıdır. Cambalkon yalıtımlı sürme sisteminde Alüminyum profil genişliği; 3 kanallı sistemde 8,5cm 5 kanallı sistemde 14,5cmdir.

Cambalkon Sürme Sistemlerinde ayrıca “Eşikli veya Eşiksiz Sürme Sistem” şeklinde uygulanabilir.

 

 
PRİZMA CAM BALKON SİSTEMLERİ

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ


Tel: +90 312 395 75 00
E-Mail: info@prizmacambalkon.com
Rüzgarlı Cad. 16/81 Ulus / ANKARA / TÜRKİYE


Şirket Profili Prizma & Life Style Üretim Hikayesi World Of Prizma Teklif İste İletişimcopyright © prizmacambalkon.com

SeoNet